parallax background

SCHWERT AUTOMATIC DOOR SYSTEMS
MADE OF TOP QUALITY GERMAN SYSTEM

SCHWERT

Schwert, Doğru olanı dürüst yapmak ilkesi ile Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe hızlı, kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir olmayı amaçlamaktadır.

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman, her yerde ve her koşulda müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlamaktadır .

HAKKIMIZDA

Kalite-tasarım-uygun fiyat" koşullarını bir arada sunarak sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamak, ahlaki değerlere bağlı kalarak ekonomik katma değer üretmek ve toplumsal gelişime katkıda bulunmak Şirketimizin öncelikli ilkesidir.

Fotoselli kapı üretim bandımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek bizler için övünç kaynağı olmaya devam edecektir.

garanti

Garanti

Otomatik kapı sistemlerinde maliyet, zaman ve konfor göz önünde bulundurularak ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Ayrıca 5 yıl yedek parça teğmin güvencesi ile hizmetinizdeyiz.
bakim

Bakım

Otomatik kapı sistemleri bakımlarının yapılması amacıyla karşılıklı olarak yıllık bakım sözleşmesi imzalanır. Yılda 2 kez genel bakımları yapılarak ürünlerin ömürlerinin uzun olması ve sağlıklı şekilde çalışmaları amaçlanmıştır.
servis

Servis

Otomatik kapı sistemlerinin sağlıklı sorunsuz düzenli çalışması ve sizlerinde rahat konforlu bir giriş çıkış için ürünlerinizin bakımı ve onarımı için firmamız tamir servislerinden yararlanınız.
nakliye-montaj

Nakliye ve Montaj

Satın almış olduğunuz Schwert marka ürünlerin nakliye ve montajı ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Bizi Tercih Eden Değerli Müşterilerimiz