Fotoselli Kapı Sistemleri

Elektronik kontrol ünitesi ve kapı hareketleri software yazılım sistemi desteklenerek çalışmaktadır .Mekanizma gürültüsüz ve sarsıntısız çalışacak şekilde tasarlanarak imal edilmiştir.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Bir alüminyum ve şase üzerinde elektronik kartın motora hareket vererek kayış yardımı ile tekerlek ve rulman yardımı ile kapıların yürütülmesi işlemidir. Titizlik ile imal edilen ürünlerimiz kusursuz mekaniğinin yanı sıra elektronik mühendislik birikimi sayesinde son derece konforlu ve uzun ömürlü otomatik kayar kapı sistemleri üretmekteyiz.
Mekanik donanımın ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilen mikro işlemci kapınızın maksimum verimlilikle çalışmasını sağlamaktadır. İdeal hareketlenme ve firenleme mesafeleri en yüksek konfor düzeyinde kullanmanızı sağlamaktadır.
Şeffaf, renkli, reflekte ,solar veya kombine özellikli lamine, temperli veya lamine+temperli camlarla ve özel fırça, conta yapısı ile hava yalıtımını muntazam bir şekilde sağlayan alüminyum profil sistemlerini, elektrostatik toz boya (RAL standartları) veya eloksal renklendirme teknikleri ile her tür ihtiyaç ve zevke uygun hale getirerek üretilmektedir.
Fotoselli kapı açıklamsındanda belirtildiği gibi kombin bir sistemdir. Fotoselli kapıları dört ana grupta şöyle açıklayabiliriz. İki Sabit İki Açılır Fotoselli Kapılar Bir Sabit Bir Açılır Fotoselli Kapılar Çift Kanat Fotoselli Kapılar Tek Kanat Fotoselli Kapılar
Elektronik Kilit İstenen Renkte İmalat Batarya Kart Okuyucu Kumanda ve Alıcı # İçinde Olanlar # Şifre panel veya El Sensörü veya Radar
Kullanıcı Aşağıda Belirtilen Özellikleri Çok Rahat Seçebilir. İç ve dış radarın aktif hale getirilmesi (Kapıda çift taraflı trafik akışı) İç veya dış radarın iptal edilmesi (Kapıda tek taraflı trafik akışı) Radarların tamamen iptal edilmesi (Kapıda trafik akışına izin olmaması) Kapının tamamen açık bırakılabilmesi Kapının gece kilitlenebilmesi Eczane konumuna alabilme (Kapının 10cm açılabilmesi konumu) Kış konumu (Kapının yarım açılabilirliği)