90° Paslanmaz Otomatik Kapı

       Menteşeli paslanmaz kapı günümüzün gereksinimlerini en titiz şekilde karşılamak üzere geliştirilmiştir. 1200 mm genişliğe kadar tek 2000 mm kadar çift kanat üretilebilmektedir. Menteşeli paslanmaz kapılar otomatik kapı mekanizması takılarak 250 kg ağırlığa kadar otomatik olarak çalıştırılabilir.

Operasyonel işlerin yapıldığı alanlarda hijyen sağlamak için mutlaka kapılarının da hijyen özellikte yapılması gerekir. Hastanelerin ameliyahane veya reanimasyon kısımlarında hem hijyeni hem de ortam havasının basınç, ısı vb. özelliğini korumak amacıyla mekanın koruma altına alınması sağlanır.

Kullanıcı isteğine göre 1200 mm. genişliğe kadar tek kanat, çift kanat, otomatik veya manuel olarak üretilmektedir. Antibakteriyel özellikli malzemelerle üretilen kapı kanatlarında, yalıtım ihtiyacına uygun panel çeşitleri uygulanabilir. Kurşunlu veya farklı dansitelere sahip poliüretanlı paneller kullanılır. Hastane ve laboratuarlarda, yüksek teknolojik ve famasötik ürün yapan fabrikalar ve temiz odalarda, Gaz sızdırmazlığı gerektiren odalarda, Tiyatro vb. gibi ses yalıtımı gerektiren mekanlarda yaygın biçimde kullanılmaktadır. Güçlü, kaliteli ve toz barındırmayan profiller Paslanmaz çelik kol, kilit ve ayarlanabilir kilit karşılığı 40mm gözetleme penceresi (Temperli, kenarları 20 mm özel boyalı) Ses ve ısı geçirmeyen paneller Her kalınlıktaki duvara ayarlanabilir kasa ve panel kaplama